Русский English
На головну сторінку
Київський юридичний центр «Бізнес і право»
 
Про компанію  
     
 
 
Консультація  
         
 
Новини  
         
 
Офіційна Україна  
         
 
Контакти  
    Головна    Про компанію    Абонентське обслуговування
www.legalcenter.kiev.ua

 

Юридична компанія «Бізнес і право» здійснює абонентське обслуговування підприємств, установ, організацій та окремих громадян на підставі договорів абонентського обслуговування.

В межах договорів про абонентське обслуговування працівники юридичної компанії надають правові консультації, роз’яснення, складають довідки з юридичних питань в різних галузях права, складають заяви, скарги та інші документи правового характеру, здійснюють юридичну експертизу документів. В межах цих договорів може здійснюватись також договірна робота, а також вирішуватися інші правові питання у випадку, коли це не потребує тривалої відсутності юристів чи адвокатів на робочому місці.

В межах договорів на абонентське обслуговування не здійснюється представництво у судах та у виконавчому провадженні. Ці юридичні послуги надаються на підставі окремих договорів.

Вартість послуг за договором абонентського обслуговування для наших клієнтів залежить від передбачуваного обсягу послуг, що будуть надаватись, та визначається в кожному конкретному випадку індивідуально.
  

Київський юридичний центр «Бізнес і право»

Україна, 01004, м.Київ, вул. Пушкінська, 31-а, оф. 2
тел.: (+380 44) 278-35-78, 234-60-23
         (+380 67) 242-94-77
e-mail: office@legalcenter.kiev.ua